E6397/1600 BEARINGS
      E6397/1600 bearing:wholesale price | On sale
      Distributor:NSK or FAG E6397/1600 and LYC
      Email: sales@hellerbearings.com
      Note:E6397/1600 SKF bearings E6397/1600
      Please contact Email for any inquiries
Introduction
  • Old type:+ Bearing
  • New type:E6397/1600 Bearing
  • d:1600mm
  • D:2076.8mm
  • H:250mm
  • Wt:1961kg
  • piece:1mm