1797/3230K7 BEARINGS
      1797/3230K7 bearing:wholesale price | On sale
      Distributor:NSK or FAG 1797/3230K7 and LYC
      Email: sales@hellerbearings.com
      Note:1797/3230K7 SKF bearings 1797/3230K7
      Please contact Email for any inquiries
Introduction
  • Old type:+ Bearing
  • New type:1797/3230K7 Bearing
  • d:3230mm
  • D:4100mm
  • H:240mm
  • Wt:7669kg
  • piece:1mm